Kedy použiť tarotové karty

Kedy použiť tarotové karty

Dne som sa rozhodla, že vám prezradím tri prípady, kedy môžete tarot využívať. Na tieto výklady si môžete zvoliť ľubovoľné tarotové karty, no mne sa napríklad páčia karty s názvom Orákulum múdrosti, ktorých obrázky sú veľmi rozmanité, žiarivé a ich význam je v knihe veľmi dobre popísaný.

Ako prvý prípad, kedy je možné využívať tarotové karty je, keď sa chcete spýtať nejaké otázky týkajúce sa vašej práce, kariéry či financií. V tomto prípade však nie je vhodné sa pýtať otázky typu či dostanete konkrétnu prácu alebo aké otázky sa vás budú pýtať na pohovore. Skôr by ste sa mali zamerať na otázky typu ako si túto prácu udržať, čo by ste mali v budúcnosti robiť, ako získať prácu svojich snov. Taktiež je možné pýtať sa otázky ohľadne financií ako napríklad ako bude vyzerať vaša finančná situácia o rok?

Ďalšie otázky, ktoré je možné sa pýtať sa týkajú rodiny a lásky. Žiaľbohu, v tomto prípade vám opäť tarotové karty neodpovedia kedy a kde sa stretnete so svojou spriaznenou dušou, no môže vám pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma potenciálnymi partnermi, poukáže na nedostatky vo vzťahu poprípade vám môže pomôcť odpovedať na to, kadiaľ sa bude vyvíjať váš aktuálny vzťah a či je váš aktuálny vzťah ten pravý pre vás. Čo sa týka rodiny, tarot vám pomôže predpovedať hádku poprípade narodenie dieťatka, no nie dôvod hádky. Taktiež vám môže pomôcť zistiť ako je na tom váš rodinný stav, no nezistí o čom sa váš manžel rozprával s tou ženou.

Ďalšie otázky, ktoré sa môžete spýtať sa môžu týkať minulosti, prítomnosti, budúcnosti, zdravia, a podobne. Tarot vám môže povedať ktorej situácií sa treba vyhnúť, odpovedať vám na nejaké otázky, v ktorých sa neviete rozhodnúť, no opäť vám nedokážu predpovedať deň smrti.

Tarotové karty sú úžasným pomocníkom, keď hľadáte odpovede na otázky, poprípade si chcete byť svojim konaním istý, že ste spravili správne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *