Odličovač Garnier

Odličovač Garnier

Ktorý odličovač máte najradšej, alebo ktorú značku odličovačov máte najradšej? Keď niekto povie „odličovač“, ja osobne si okamžite predstavím výrobky od Garnier. Nie preto, že by som nepoužívala aj iné produkty, poprípade preto, že by som nedokázala používať iné produkty, no vo všeobecnosti sa mi Garnier produkty najviac osvedčili.

Čo si myslíte, aké Garnier produkty u mňa práve teraz nájdete?

Ako prvé je to dvojfázová micerálna voda 3 v 1. Táto micerálna voda je na vrchu jemne žltej farby a dole priesvitnej. Dôvod, prečo ju tak veľmi rada používam je to, že dokáže odlíčiť i vodeodolný make-up, a dokonca ho dokáže odlíčiť oveľa rýchlejšie ako iné odličovače. A aj keď veľmi často nepoužívam vodeodolný make-up, určite sa oplatí mať takýto produkt vo svojej kozmetickej taštičke. Dokáže totiž odlíčiť i obyčajný make-up, a teda ho môžeme používať naozaj kedykoľvek. Mimo toho, keďže ide o micerálnu vodu, nie len že dokáže odlíčiť make up, no zároveň čistá samotnú pleť a taktiež ju vyživuje. Teda tento produkt určite nie je krok vedľa. Čo sa mi navyše na tomto odličovači páči, je v malom 100ml balení, ale aj väčšom 400ml balení. Samozrejme, väčšie balenie sa cenovo oplatí viac, no na druhú stranu je malé balenie praktické a zmestí sa i do kabelky.

garnier, micerálna vodaDruhý produkt, ktorý používam na odličovanie sú samotné odličovacie látkové tampóny, ktoré šetria životné prostredie. Ako? Nekupujeme neustále nové odličovacie tampóny, no neustále meníme a perieme iba jeden. Navyše, keďže sú tieto odličovacie tampóny balené po troch, žena sa nemusí báť, že by sa nedokázala odlíčiť. Aj keby sa odličovala dvakrát za deň, tak stále má tretí tampón, ktorý môže použiť. Ja osobne zväčša používam jeden, ktorý po použití jemne prepláchnem s mydlom na vyčistenie, a keď vidím, že mydlo už nestačí, hodím ho do pračky vyprať s oblečením. Po opratí vyzerá ako úplne nový.

odličovacie tampóny

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *