Školský motivačný diár 2021/2022

Školský motivačný diár 2021/2022

Opäť prišiel nový školský rok, a tak sa vracia nový a vylepšený školský motivačný diár na rok 2021 a 2022. Tento rok I Can Academy skúsila jednoduchšiu, no o to farebnejšiu farbu školského diára. Podklad je totiž mramorový.

Tento motivačný diár je veľmi dobrým pomocníkom pre každého jedného žiaka, no žiaci na základnej a strednej škole ho ocenia najviac, nakoľko na zadných stranách nájdete tabuľky z matematiky, slovenského jazyka, angličtiny ba dokonca i pravítko. A nakoľko sa nám každý polrok mení rozvrh, rozvrhy sa v tomto prípade v diári nachádzajú rovno dve.

Diár na začiatku obsahuje ročný kalendár, na začiatku každého mesiaca môžeme vidieť mesačný diár a potom obsahuje i týždenný diár. Týždenný diár zároveň obsahuje informácie o tom, aký je sviatok poprípade kto má meniny, takže je naozaj veľmi užitočný. Ba dokonca i obsahuje rôzne zaujímavé sviatky ako napríklad deň úsmevu, deň čokolády atď.

Samozrejme, toto všetko však nájdete i v obyčajných diároch. Prečo je teda tento motivačný? Ako prvé, na začiatku každého mesiaca nájdete nejaký článok, úlohu alebo radu, ktorá vás motivuje aby ste v živote dosiahli toho ešte oveľa viac. Navyše, na začiatku každého týždenného diára vás sprevádza nejaká motivácia alebo citát. Každý týždeň si budete môcť zvoliť vaše 3 ciele týždňa, a keď ich splníte môžete si ich odfajknúť, a každý jeden deň môžete označiť hviezdičkami od 0/5, a napísať, za čo ste v tomto dni vďačný. Navyše, na konci každého týždňa nasleduje mini zhodnotenie, kedy máte priestor na napísanie úspechy týždňa a 3 veci ktoré…. (ťa pobavili, za ktoré si najviac vďačný, ľudia, ktorí ťa potešili…)

Čo by som v tomto diári ocenila je, keby obsahoval 4 rozvrhy, nakoľko na strednej ale aj vysokej škole sme mali rozvrh rozdelený na párny a nepárny týždeň, poprípade väčšie okienka, aby sa dal jeden rozvrh rozdeliť na párny a nepárny týždeň, a stále boli písmená čitateľné. Výhodou však je, že samotný týždenný diár už obsahuje označenie, ktorý týždeň v roku je (napríklad 51. týždeň), a tak žiak veľmi rýchlo vie, či ide o párny alebo nepárny týždeň.

Na konci diára nájdete priestor na poznámky, špeciálne samolepky, a iné milé prekvapenia. Ja osobne som s diárom spokojná. Veď predsa ho mám už po štvrtý rok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *