Kvantová láska

Kvantová láska

Každý z nás by chcel byť milovaný, žiaľbohu nie každý má tú česť cítiť sa milovaný. Čím to je a ako si nájsť toho nášho osudového partnera? Alebo lepšie povedané, ako si vytvoriť vytúžený vzťah? Siahnite po kvantovej láske a uvidíte, či sa vám podarí získať váš vytúžený vzťah.

Ako sa hovorí, existuje množstvo realít, no tú „našu“ realitu, si vytvárame mi sami. Čo to vlastne znamená? Predstavte si napríklad takú situáciu, pri ktorej sa pohádate s najlepšou kamarátkou, a vaši kamaráti sú svedkami. Vo vašej mysli ste vy v práve, a vy máte pravdu. V kamarátovej mysli on, a on má tiež pravdu. No vaši kamaráti, ktorí nie sú aktérmi tejto hádky, vidia pravdu na každej strane, aj keď niektorí sa prikláňajú skôr na vašu stranu, alebo na stranu vášho kamaráta. Teda, aj keď vznikla jedna jediná situácia – hádka, všetci zúčastnení to vidia inak.

A o tom je kvantovanie – vytvorenie si vlastnej reality, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Kvantovanie je však založené na „zákone rezonancie“ teda podobné priťahuje podobné. Aby som to vysvetlila, dokážete si vytvoriť hocijakú realitu, no musí byť v rezonancií s vašimi myšlienkami. Myslíte si, že nájsť životného partnera je ťažké? Áno, bude to pre vás ťažké. Myslíte si, že je to jednoduché? Áno, bude to jednoduché. No kvantovanie nie je len o slovách, ale hlavne o presvedčeniach. Pretože, je zbytočné, klamať sami seba. Je to niečo podobné akoby ste tvrdili „vzdal som sa čokolády“, pričom potajomky ju stále jete a priberáte. Pokiaľ vaše myšlienky a slová nie sú v rezonancií, a tvrdíte, že chcete lásku, aj keď vnútorne na ňu nie ste pripravení, partnera si nenájdete, alebo nie aspoň toho správneho pre vás.

Táto kniha vás naučí, ako si pritiahnuť toho správneho partnera, zdokonaliť si vzťah a cítiť sa šťastná vo vzťahu. To sa však netýka však iba vzťahu muž-žena, ale ľubovoľného vzťahu, do ktorého vstupujete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *