Krásna aj v slnečnom počasí

Krásna aj v slnečnom počasí

Slnečné okuliare patria k veľmi dôležitým veciam, ktoré neodmysliteľne súvisia s letom. Ak chcete vyzerať sexy aj s nimi, skúste siahnuť po farebnosti.

 
S výberom tých správnych okuliarou to nemusí byť vždy najľahšie, a tak vám prinášam niekoľko tipov ako siahnuť po tých v ktorých budete vyzerať naozaj sexi.

Okuliare podľa typu tváre
Ešte predtým ako si objednáte okuliare, mali by ste zvážiť, aký typ tváre máte, poprípade pre aký slnečné okuliare kupujete. Je to totiž hlavným predpokladom preto, aby ste v nich vyzerali očarujúco.
Ak máte hranatú tvár, siahnite po oválnom či hranatom type, ktoré budú mať iba minimálny rám. Poprípade žiadny.
Slnečné okuliare pre okrúhlu tvár sú presným opakom. V tomto prípade siahnite po hranatých tvaroch.
Oválny alebo okrúhly tvar skiel je vhodné použiť pri srdcovom type tváre. 
Ak máte podlhovastejšiu tvár, taktiež známu aj ako oválnu, tak ste za vodou. K tejto tvári sa hodia všetky slnečné okuliare. To znamená, že si môžete vyberať naozaj to, čo sa vám páči. 

K univerzálnym okuliarom, ktoré si môže dovoliť naozaj každý patria pilotky. Vďaka ich nevšednému tvaru vyzerajú úžasne na každom type tváre. Aj to je dôvod, prečo sú v dnešnej dobe najrožšírenejšie.
 

Ja a okuliare

Ak mám byť úprimná, výber tých správnych okuliarov mi vždy robil problémy. Nie som si totiž istá, aký typ tváre mám (predpokladám však, že hranatú), a tak som po pár rokoch hľadania tých správnych siahla po pilotkách, ktoré mi dokonale sadli. Bola som si viac menej istá, že s nimi budem spokojná, a tak sa aj stalo.

Hneď v úvode som sa nevedela rozhodnúť, ktoré slnečné okuliare sa mi zapáčili najviac, nakoľko mi do oka padli hneď dvoje. Jedny modré a druhé modro-fialovo-zelené. Po dlhšom rozmýšľaní som si však povedala, že si vyberiem obe, a v najhoršom prípade jedny budú mojou poistkou v aute pri šoférovaní. 

Slnečné okuliare sú na tejto stránke naozaj veľmi lacné, pričom výber je viac ako široký. Ak by ste totiž išli do predajní ako je napríklad H&M či New Yorker, určite by ste za takúto cenu okuliare nekúpili, a pravdepodobne by ste nenašli ani takúto širokú ponuku. 

Veľkou výhodou je aj samotný fakt (čo si môžete všimnúť aj na fotkách), že slnečné okuliare nepresvitajú. Teda odrážajú obraz. Osobne totiž nie som zástanca okuliarov, ktoré sú niečo medzi – teda je vidieť aj oči, ale aj odrážajú obraz. Príde mi to trocha zvláštne.

K okuliarom dostala handričku a obal zdarma. Teda – dvoje slnečné okuliare, dve handričky a dva obaly. A keďže nosím iba slnečné okuliare, handrička sa mi naozaj zišla. Popravde, doposiaľ som handričku na okuliare ani nemala. Skôr som si požičiavala od iných 😀 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *