Vyskúšaj svoje šťastie – GIVEAWAY

Vyskúšaj svoje šťastie – GIVEAWAY

Nakoľko sa moja stránka len prednedávnom premenovala, a z Čo je dobré to musím mať vznikol názov Life is full of interests  – skrátene Lifi, rozhodla som sa, že vás poteším naozaj lákavými súťažami. A keďže je tu konečne leto, určite sa nezaobídete bez dobrej knihy a nádhernej vône.
Príbeh k súťaži
Predstavte si, že ste na úžasnej letnej dovolenke niekde pri mori. Napríklad v Turecku Vaša súkromná chata v ktorej ste sa ubytovali je naozaj úžasná. Všade drevo a príroda. A aby ste siahli aj vy po krásnej letnej vôni, rozhodli ste sa pre tentokrát inšpirovať kvetinami. Konkrétne ružami. A tak ste siahli po telovej vode v spreji s vôňou Turkish Delight, ktorá je jednoducho úžasná. Sladká, jemná, nenásilná a pritom veľmi ľahká. Na leto absolútne dokonalá.
04
A aby toho nebolo málo a spríjemnili ste si i kúpanie, príjemnú romantickú atmosféru vám navodí pena do kúpeľa s rovnakou vôňou. Predstavte si to. Len vy, váš priateľ/manžel a úžasný kúpeľ. K tomu zopár cukroviniek, a už je na svete večer ako z rozprávky.
Čo však budete variť v takomto teplom počasí? Vyskúšajte niečo ľahké a chutné. Napríklad v podobe 36x vegetariánskych receptov a Chia semienkami. Vychutnajte si mlsanie bez toho, aby ste sa hanbili do plaviek.

A aby ste si po varení mohli aj troška oddýchnuť, rozhodnete si spraviť chvíľku pre seba s knihou od Audioteky.

Obsah výherného balíčka: Turhish Delight telová voda v spreji, Turkish Delight pena do kúpeľa, Audiokniha podľa vlastného výberu, Kniha 36x Chia semienka, Kniha 36x Vegetariánske recepty
Sponzori súťaže:
parfemy-elnino.sk 
audioteka.sk
synergiepublishing.com

2 thoughts on “Vyskúšaj svoje šťastie – GIVEAWAY

  1. Raz som vyskúšala krém na ruky od tejto značky a bol perfektný. Veľmi rada by som teda skúsila aj niečo iné. Balíček by ma nesmierne potešil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *