Magický tarot prítomnosti

Magický tarot prítomnosti

Tarot magické prítomnosti od Poppy Palin nám pomôže objaviť kúzlo každodenného života

Táto kolekcia obsahuje nie len samotné kartičky, ale samozrejme aj knihu, aby ste si mohli vyložiť všetko, na čo chcete vedieť odpoveď.

Tieto tarotové karty sú veľmi zvláštne a zároveň zaujímavé svojimi obrázkami. Neviem prečo, ale tie karty mi prídu troška do afrického štýlu. Možno to je ale tým, že karty sú trocha tmavšie, a maľby sú tieňované, tak pleť ľudí nie je taká bledá. V každom prípade však tie karty vyzerajú veľmi zaujímavo. Veľmi sa mi páči, že karty zobrazujú skutočnosti bežného života, ako napríklad Cisárovná je matka detí, pričom majú ešte aj psíka. Karta, ktorá však na mňa absolútne nespravila svojim obrázkom dojem je eso čepelí – psík ležiaci na operačnom sále. Osobne naozaj neznášam dobre, keď vidím psíka utrápeného, nie ešte na operačnom stole. Ku kartám, ktorých obrázok sa mi páči je napríklad blázon. Robotník, vedľa ktorého sú čarovné bytosti, dúha a dokonca z vedra sa mu leje potok. Príde mi to také zaujímavé.

Kniha obsahuje veľmi podrobný popis kariet, takže sa v tom človek veľmi ľahko a jednoducho vyzná. A tým to príde pre začiatočníkov možno zaujímavejšie. A samozrejme, časom sa natoľko zdokonalíte, že po knižke budete siahať iba zriedka.

Ja osobne mám vo svojej zbierke niekoľko tarotových kariet, no z hľadiska výzoru sú úplne iné. Možno aj preto ma zaujali tieto karty, a tak skončili v mojej ruke. A čo s nimi? Určite si vďaka nim budem vedieť odpovedať na niekoľko otázok, ktorých odpoveď je už samozrejme vo mne, a tak mi karty pomôžu vyjadriť to, čo už dávno viem, len nie a nie ísť na povrch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *