Maska na oči

Maska na oči

Počuli ste už niekedy o plátených maskách na oči? Na Slovensku ešte nie je veľmi populárna, no s týmto produktom som sa stretla, keď som študovala v Číne. V podstate mi o tomto produkte povedal kamarát.

Čo vlastne tá plátená alebo textilná maska na oči je? Podobne ako aj textilné masky na tvár, aj v tomto prípade má každá jedna maska iný účinok. Vo všeobecnosti je však veľmi podobná maskám na oči na spánok, avšak gumička nie je okolo hlavy, ale kúsok látky sa prevlečie cez uši, čím maska drží.

hrejivá maska na oči

Po otvorení je už na dotyk cítiť, že v mieste na oči sú vložené rôzne bylinky, a vlastne aj preto je každá maska iná. To, na čo je maska dobrá záleží od samotných byliniek, ktoré sú do nej vložené. Po otvorení sa začne maska zahrievať, pričom sa dokáže zahriať až na neuveriteľných 40 stupňov. Takúto masku je treba mať na očiach 10-15 minút, pričom po 15 minútach začína chladnúť.

Ja som takúto masku zatiaľ ešte nestretla na Slovensku, no v Číne som ju kupovala vo veľkej obľube. Tieto masky mali rôzny design. Na niektorých boli kreslené kvetinky, iné boli jednofarebné, ba dokonca niektoré boli zdobené tak, že vyzerali ako oči nejakého zvieratka. Samozrejme však tie s vyobrazením zvieraťom boli najdrahšie.

Čo sa týka mňa, skúšala som najmä masky, ktoré boli vhodné pri kruhoch pod očami, keď tvoje oči vyzerajú ako pandie, pri prehýrenej noci, či pri nedostatku spánku a únave, ba dokonca aj pri prílišnom pozeraní do PC. Mne osobne sa najviac osvedčili tie na únavu a na prílišní pozeranie do PC, pričom úľavu som pocítila už o niekoľko minút.

maska na oči

Verím, že sa tieto masky už čoskoro dostanú aj na Slovenský trh. V prípade, že sa dostanú, určite sa budú tieto masky volať nejako ako textilné masky na oči, plátené masky na oči poprípade hrejivé masky na oči. V každom prípade, zatiaľ nám musí stačiť maska na oči, ktorú je možné nájsť na Slovensku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *