Miniatúrny flakón na vône

Miniatúrny flakón na vône

Určite ste si už v mojich príspevkoch všimli, že sa chystám do Číny. A prečo nie, keď je to jedinečná príležitosť 🙂 Keďže je však obmedzená váha batožiny v lietadle, rozhodla som sa, že sa pokúsim všetky produkty obmedziť na minimum.
Ako však docieliť, aby som zohnala extra mini dezodorant poprípade odličovača? Dlhšie som nad tým uvažovala, kým som prišla na takú maličkosť – flakón. Výhodou miniatúrnych flakónov je, že sa dajú ľahko uskladniť a keďže majú menej ako 100ml, môžete ich preniesť pokojne aj v príručnej batožine.

Musím povedať, že si veľmi neviem predstaviť, ako by ten rozstrekovač fungoval pri odličovaní (aj keď priame streknutie na tampón by mohlo byť dobré). No na druhej strane na dezodorant či parfém je ako stvorený. Určite používate dezodorant v spreji, a tak takto ho budete mať v mini balení 🙂
Navyše, tento flakón môžete mať v rôznych farebných vyhotoveniach a vyzerá veľmi elegantne. Nemusíte sa ho teda hanbiť vziať si aj na nejakú pracovnú konferenciu 🙂 A ak si zvolíte nejakú krikľavejšiu farbu – napríklad zlatú alebo červenú, určite ho bez problémov nájdete aj vo svojej „bezodnej“ kabelke.

2 thoughts on “Miniatúrny flakón na vône

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *