Motivačný diár 2022

Motivačný diár 2022

Zachvíľku je tu rok 2022, a tým pádom by sme si už rýchlo mali kúpiť nový diár, aby sme si nič nezabudli poznačiť. Ja osobne som siahla opäť po diároch I can academy, ktorých hlavnou úlohou je, aby sme sa duchovne vzdelávali, a aby sa rok 2022 stal lepším, ako rok 2021. A aj keď veľa ľudí označuje rok 2021 za zlý rok, ja osobne som ho využila naplno, a celkovo som s ním bola spokojná, takže prekonať ho nebude také jednoduché.

Ako prvé by som chcela vyzdvihnúť farbu tohto diára, veľmi sa mi páči jeho tmavomodrá farba. Musím sa priznať, že táto farba sa mi páči oveľa viac, než krémová farba, ktorá bola na rok 2021. Taktiež sa mi páči aj gumička, ktorá drží diár pokope. Ak by bol totiž diár otváraný každý jeden deň, mohlo by sa stať, že by boli jednotlivé strany od seba vzdialené, a takto si môžeme byť istý, že si diár udrží svoj vzhľad a tvar.

Na začiatku diára si môžeme všimnúť menný zoznam menín na celý rok, ale aj ročný kalendár. Ďalej tu nájdeme i mesačný a týždenný kalendár. Na začiatku každého mesiaca nájdete rozličné úlohy, a samozrejme mesačný kalendár. Čo sa mi páči, tento diár taktiež obsahuje zhodnotenie mesiaca, týždenné ale aj mesačné ciele.

V týždennom kalendári nájdete na každý deň, či ste splnili zvyk, ktorý ste si vopred zadali, čo je vaším cieľom dňa a denná vďačnosť. Taktiež sa mi páči, že sa tu nachádza zhodnotenie týždňa či mesiaca, a tak môže človek vidieť, ako sa duševne vyvíja a ako sa cíti.

Musím povedať, že ma tento rok ničím neprekvapil, ale ani nesklamal. Je super tak ako každý rok. Motivačný diár je naozaj úžasný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *