Srdce ženy 2022

Srdce ženy 2022

Aj keď sa mi tento rok motivačný diár páči farebne oveľa viac (uprednostňujem modrú pred kávovou), srdce ženy sa mi oveľa viac hodí, nakoľko vyučujem čínsky jazyk (a slovenčinu pre Číňanov), a teda mám hodiny každý týždeň inak. A keďže tú istú knihu používam s rôznymi žiakmi, je potrebné si to niekde zaznačiť, aby som vedela, čo sme preberali. Keďže diár Srdce ženy je rozdelený na časové úseky, všetky potrebné informácie si tam viem ľahko zaznačiť, a taktiež nezabudnem na žiadnu hodinu (niektoré hodiny mám totiž iba každý druhý týždeň, a teda sa v tom niekedy mýlim). Navyše zvyknem navštevovať rôzne vzdelávacie kurzy, ktoré sú v nepravidelnom čase, a teda je rozplánovanie na časové úseky úplne perfektné.

Pri jednotlivých dňoch mimo hodinového plánovača je dostupný aj zverokruh, pre koho je tento deň najlepší, a taktiež denná vďačnosť vo všetkých oblastiach, nakoľko teda musím denne ďakovať za 4 veci, a nie len za jednu.

Srdce ženy tiež obsahuje mesačné zhodnotenie z rôznych oblastí života, konkrétne vzťahy, vy, práca a zdravie. Toto sa mi opäť veľmi páči. Ako učiteľka čínskeho jazyka mám občas žiakov, ktorí sa nedostavia na hodinu kvôli chorobe, poprípade mám nejaký jednorazový kurz alebo jednorazovú akciu, a teda aj keď viem približnú sumu, môj mesačný príjem sa mi vždy mení. Taktiež sa mi páči aj hodnotenie iných oblastí, keďže môžem vidieť svoj mesačný posun.

Veľmi sa mi páči aj nejaký ten článok alebo výzva, čo celkový diár oživí.

Čo by som zmenila, je samotná farba Srdca ženy. Mňa by potešila jemná modrá alebo červená farba, takže verím, že sa jej dočkám budúci rok. Mojim cieľom pri práci s týmto diárom je viacej sa zameriavať na zverokruh, keďže som sa tomu doteraz nevenovala. Do budúcnosti by som v tomto diáry ocenila nálepky tak, ako je to pri školskom motivačnom diáry.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *