Nivea laky na vlasy

Nivea laky na vlasy

Každá žena chce mať nádherné vlasy. No pre ženy, ktoré majú jemné a tenké vlasy je to viac menej problematické. No i pre tie existuje veľmi jednoduché riešenie, a tým je lak na vlasy. Ja osobne obľubujem najmä tie od Nivea.

Nakoľko sú moje vlasy naozaj veľmi tenké a nepoddajné, obvykle siahnem najmä po lakoch s vysokou formou fixácie, a to minimálne 4 až 6. Teraz napríklad používam Nivea – Mega Strong s fixáciou číslo 6. Záleží to však od človeka, čo mu vyhovuje a najmä od typu vlasov, ktoré má. Napríklad mojej mamine stačí 3-4, no mne sa pri tejto forme fixácie účes rozpadne.

Čo sa týka lakov Nivea, mám ich rada najmä kvôli tomu, že sú v 250ml baleniach, čo je presne do ruky, a zároveň u mňa vydrží cca mesiac. Väčšina z nich sa však dá zakúpiť i v menších, 70ml baleniach, takže sa pohodlnie zmestia aj do kabelky.

Nivea zloženie laku na vlasy

Čo sa týka lakov, i v prípade, že si vlasy nastriekam nie z 30cm vzdialenosti, ale aj o čosi bližšie, vlasy nelepí a hlavne na nich nezanecháva biely povlak. Nakoľko sú laky mojou nevyhnutnou starostlivosťou, už neraz som natrafila na také, ktoré mi na vlasoch zanechali biely povlak. No pri značke Nivea som sa s tým ešte nestretla, takže ju musím naozaj veľmi pochváliť.

Čo sa týka fixácie 4-6, vydrží mi pokojne i celý deň, poprípade aj na druhý deň, až dokým si vlasy neumyjem. A to pri mojich vlasoch je naozaj umenie, pretože sa mi neraz stalo, že som vyšla z kaderníctva a účes sa mi po hodinke až dvoch rozpadol. Aj práve preto môžem povedať, že Nivea laky sú pre mňa overenou klasikou, na ktorú nedám dopustiť, a ktorú môžem vrele odporúčať.

Nivea fixácia vlasov

Na Nivea laky sa preto obraciam aj v prípade, že sa chystám na nejaké spoločenské podujatie ba i diskotéku, kde budem tancovať, pretože viem, že to môj účes vydrží, a tak sa môžem zabaviť bez toho, aby som chodila každú chvíľu na toaletu, aby som si upravila svoj účes.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *