Oléanat – Sada bio mydiel s mandľovým olejom

Oléanat – Sada bio mydiel s mandľovým olejom

Pravdepodobne v každej domácnosti sa nájdete nejaké to tuhé mydlo. Niektorí ho používajú iba na umývanie rúk, iní na celé telo. V každom prípade sa však zhodneme na tom, že mydlá, či už tekuté alebo tuhé patria k základnej drogérií, a tak by sme naozaj mali dávať pozor, aké majú zloženie.

Tieto bio mydlá s mandľovým olejom v sebe obsahujú množstvo vitamínov, konkrétne vitamíny E, A, D no zároveň i kyselinu olejovú a lineolejovú. Mydlo je teda nie len prírodné, no zároveň pre pokožku i vysoko prospešné.

Toto mydlo je vhodné najmä pre ľudí s problematickou pokožkou alebo suchou pokožkou, nakoľko zabraňuje tvorbe šupiniek na rukách a upokojuje podráždenú kožu.

Veľkou výhodou je jeho kvalitné penenie, nakoľko sa s ním veľmi pohodlne umyje, a keďže začne peniť pomerne rýchlo, veľmi dobre sa dá použiť i na umývanie celého tela. Jeho penenie tiež zabezpečí elimináciu zbytočného plytvania mydlom, a tak vám vydrží o niečo dlhšie.

Mydlá sú zároveň balené vo veľmi peknom celofánovom balíčku, ktorí vyzerá nie len dobre, no zároveň je vhodný i ako darček. Na prednej strane je tiež označenie „BIO“, takže i obdarovaný vie, že sa jedná o naozaj kvalitnú kozmetiku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *