Porovnanie sprchových gélov

Porovnanie sprchových gélov

Hľadáte ten správny sprchový gél? Práve z toho dôvodu som si dovolila spraviť menšie porovnanie na sprchové gély.

Ako prvé tu máme sprchový gél s olivovým olejom.
Tento gél má veľmi jemnú, príjemnú a sviežu vôňu. Napriek tomu, že olivy nemám rada, veľmi som si zamilovala túto vôňu. Jedinou nevýhodou je, že kúpeľňa od neho nerozvoniava. Ale telo túto príjemnú vôňu zachytí.
Pokožka je po ňom veľmi jemná, hydratovaná a príjemne vyživená. Pokožka sa po ňom leskne a na dotyk je úplne úžasná.
Tento sprchový gél mi veľmi vyhovuje najmä v prípade, keď som celý deň bola na slnku, a potrebujem si oddýchnuť. Vďaka nenásilnej vôni ma dokáže príjemne osviežiť.

Sprchový relaxačný gél z levandule 
Tak táto vôňa je naozaj upokojujúca. Levanduľa vo všeobecnosti patrí k upokojujúcim vôňam. V niektorých hoteloch ju dokonca striekajú do ovzdušia a taktiež sa používa aj v niektorých soláriách. Hoc ja nepatrím k prívržencom tejto vône, veľmi sa mi páči najmä v období, kedy potrebujem absolútne vypnúť. Z tejto vône si viem predstaviť napríklad aj soľ do kúpeľa.
Čo sa týka účinnosti, je naozaj veľmi podobný ako ten s vôňou olív. Pokožka je hydratovaná, lesklá a vyživená. Na dotyk absolútne jemná.

Ako posledné tu máme sprchový gél z ružovej vody
Telová kozmetika s vôňou ružovej vody je úžasná svojou vôňou asi pre každú ženu. Ktorá by totiž nemala rada krásne romantické ruže a ich vônu? Na rozdiel od olivového sprchového gélu je však táto aróma natoľko silná, že dokáže prevoňať celú kúpeľňu, čo považujem za veľké plus.
Účinnosť podobná ako pri ostatných produktoch. Pri tomto géle mám však dojem, že hydratácia je síce viditeľná, no nie je až taká silná ako pri olivovom sprchovom géle. Pokožka je ale aj napriek tomu lesklá, voňavá a spokojná.
Čo sa týka kvality produktov, všetky tri by som ohodnotila veľmi pozitívne. Ak by som si teda mala vybrať iba jeden, rozhodovala by som sa podľa vône. Momentálne je mojim favoritom kozmetika s olivovým olejom. Tá sa mi páči najmä z dôvodu absolútnej jemnosti a jednoduchosti. Ak patríte k prívržencom relaxu a oddychu, a relaxačný kúpeľ patrí k vašim obľúbeným činnostiam, potom by som určite siahla po levanduli. A napokon tu je sprchový gél s vôňou ruží. Ten si zamiluje každá žena. A aké prírodné sprchové gély preferujete vy?
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *