Rozmaznávanie v štýle Weleda

Rozmaznávanie v štýle Weleda

Stretli ste sa už niekedy so značkou Weleda? Pre mňa je táto značka jedna z tých najobľúbenejších, a to aj napriek tomu, že cena je trocha nad študentský rozpočet. Dôvodom sú však kvalitné suroviny, ktoré Weleda používa na výrobu kozmetiky. Aj preto je značka Weleda držiteľom certifikátu nature, čo znamená že produkt obsahuje iba prírodné zložky a zložky v BIO kvalite.

Pamätám si, že asi pre 7 rokmi som sa po prvý krát stretla s touto značkou. V tej dobre ešte nebolo veľa vegánskych alebo vegetariánskych produktov na trhu, a teda som sa o Welede chcela dozvedieť viac. Ako milovníčka zvierat ma nesmierne zaujali ich produkty netestované na zvieratách, a tak vždy keď sa mi naskytla príležitosť som siahla práve po ich produktoch.

Ešte si pamätám, keď som ochutnala rakytníkový sirup, a to bez toho, aby som vedela že nejaká rastlina s názvom „rakytník“ existuje, a samozrejme som teda nevedela ani o jeho účinkoch. Až potom som zistila, že rakytník a výťažky z neho sú prírodné antioxidanty bohaté na vitamín C a iné vitamíny. Že sa rakytník používa na podporu imunitného systému, trávenie a normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému.

Weleda

Dokonca si pamätám aj to, keď som po prvý krát použila sprchovú emulziu s vôňou citróna. Samozrejme, poznala som sprchové gély, no toto bol môj prvý kontakt so sprchovou emulziou, a ten pocit je nezabudnuteľný. Človek mal pocit akoby mu pokožku hladil jemný biely voňavý hodváb. Pre mňa to bol jednoducho pôžitok. Niekto si ako vhodný druh relaxácie zvolí meditáciu, iní masáž, či čítanie knihy. A pre mňa to bolo práve použitie tejto sprchovej emulzie. Citrusová vôňa prevoňala  celú moju kúpeľňu, a sprchová emulzia upokojila moju pokožku. Cítila som sa ako v raji. A samozrejme, každá žena ocení príjemnú relaxáciu po náročnom dni, aj v takejto jednoduchej podobe, ako je sprcha.

A čo vy? Akú máte skúsenosť so značkou Weleda?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *