Šamanské liečenie

Šamanské liečenie

Každý z nás už videl nejakého šamana v televízií. Ja osobne si napríklad týchto šamanov spájam najmä s Africkými štátmi, ktoré majú nejakého takého šamanského liečiteľa, ktorý poskakuje okolo ohňa a vyslovuje nejaké riekanky, až napokon človeka vylieči.

Toto šamanské liečenie ma veľmi zaujímalo, a tak keď som si všimla karty šamanského liečenia, rozhodla som sa, že si ich zakúpim do svojej kartovej zbierky. Tieto karty sú podobné ako tarot, no i tak odlišné. Neobsahujú totiž 78 kariet, ako je to pri tarote zvykom, ale iba 44.

Tieto karty majú čierne lemovanie, pričom obrázky vyzerajú akoby boli kreslené kriedou. Sú naozaj veľmi netradičné (aj tým, že majú rám). No v každom prípade si myslím, že sú viac než zaujímavé. Každá jedna karta na sebe obsahuje číslo, ktoré označuje ktorá je v poradí, a tak sa veľmi ľahko dajú nájsť v knižke, ktorá ich pekne opisuje, a ktorá bola v tomto balení priložená.

Ja osobne síce nie som veľmi kamarátka s čiernou farbou, no tieto karty sa mi veľmi páčia. Keďže to vyzerá, akoby boli tieto obrázky kreslené kriedou, perfektne sa to hodí na čierne pozadie, čo vo mne vyvoláva pocit, akoby to bolo kreslené na čiernu tabuľu, čo vo mne vyvoláva veľmi príjemné pocity, keďže som mala veľmi rada školu.

Čo sa týka kariet, pre mňa sú nezvyčajné, a ešte stále sa učím narábať s nimi, a keďže to nie je klasický tarot, ešte stále si musím pomáhať s knižkou. No v každom prípade sú naozaj veľmi zaujímavé, a myslím si, že ponúkajú veľmi zaujímavé odpovede.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *