Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf Professional

Pravdepodobne každý z vás pozná svetoznámu vlasovú kozmetiku Schwarzkopf.

Keď som bola malá, ešte teraz si pamätám na reklamy zo schwarzkopf, a ako som žasla nad krásnymi vlasmi všetkých modeliek, ktoré vystupovali v tejto reklame. A samozrejme neskôr, som žasla nádherné vlasové farby, ktoré Schwarzkopf ponúkal. A to samozrejme aj tie, ktoré boli úplne crazy a predsa božské. Zaspomínajmä si preto spolu na reklamy:

Nádherná farba vlasov, ktorú som vždy chcela mať aj ja. A potom sa ku mne dostala rada Schwarzkopf Professional, ku ktorej som presvedčila maminu. Že prečo? Pretože som si pripadala príliš malá na farbenie vlasov, no zároveň som bola unesená týmito farbami. A keďže mamina už používala farby na vlasy, tak prečo je nepresvedčiť na vyskúšanie, či bude mať reálne tak nádhernú farbu, ako to v reklame ukazujú.

Neskôr som však už aj ja začala používať výrobky Schwarzkopf, aj keď trochu inak. Napriek tomu, že som žasla nad farebnými odtieňmi, ja som začala používať laky na vlasy kondicionéry od tejto značky. Veď predsa, aj to je lepšie než nič, a keď som bola tak užasnutá touto značkou, tak prečo nevyskúšať?

S týmito výrobkami som bola maximálne spokojná, a musím povedať, že Schwarzkopf používam dodnes, a to aj napriek tomu, že teraz veľmi rada obmieňam šampóny a skúšam aj nové značky. Skrátka sa k tejto značke vždy veľmi rada vrátim. Možno preto, že vo mne evokuje pocit detstva.

A čo vy? Používali ste už niekedy výrobky značky Schwarzkopf poprípade Schwarzkopf Professional? Ak áno aké to boli výrobky a ako ste s nimi boli spokojní? Pamätáte si na nejakú Schwarzkopf reklamu a inšpirovala vás ku kúpe produktu?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *