Srdce ženy 2020

Srdce ženy 2020

Srdce ženy je k dispozícií už niekoľko rokov, a tak tomu bude aj teraz. V roku 2020 sa tiež môžeme venovať našemu ženskému srdcu, a vďaka tomuto kalendáru sa posnažíme nie len pochopiť viac sami seba, ale zároveň budeme mať každý deň nejaký ten čas sústrediť sa na rôzne časti nášho života.

Samozrejme, keďže ide o motivačný kalendár pre každú ženu, nebudú chýbať motivačné citáty, výzvy ba dokonca články. Skrátka všetko, čo dokáže zahriať pri srdci.

Srdce ženy obsahuje jednoduchý ročný kalendár na niekoľkých stranách, meniny našich milovaných ako aj samotné prázdne riadky na zaznačenie, no taktiež je ovplyvňovaný znameniami zverokruhu a mesiacom.

Týždenný kalendár je o niečo obľúrnejší. Nakoľko sme ženy, veľmi často sme zaneprázdnené, a nevieme kde nám hlava stojí. Práve preto má každý týždeň 3TOP úlohy, ktoré chceme uskutočniť v tomto týždni. A každý deň v týžni je rozdelený podľa času. A to presne na hodiny. O 8:30 máte zubára, 10:30 ortopéda, 11:30 chcete ísť na obed so svojou najlepšou kamarátkou 13:30 zbehnúť na nákup a 16:00 variť obed pre rodinu? Žiadny problém. Do tohto týždenného kalendára si to bez problémov dokážeš zaznačiť. Tento týždenný kalendár tiež obsahuje rozbor dňa z hľadiska oblasti či už ide o vzťahy, vás alebo samotnú prácu. Ku každému dňu je tiež priradené znamenie, ktoré bude mať v tomto dni šťastie. Takže, ak na tieto veci veríte, môžete si vaše veľké a dôležité schôdzky s obchodnými partnermi zorganizovať práve na dni vášho znamenia.

Nemôžem tiež zabudnúť na zhodnotenie každého mesiaca na základe troch základných oblastí života (vzťahy, vy, práca) a čo by sme chceli zlepšiť na ďalší rok.

Na konci roka môžete zhodnitiť váš posun v živote, no taktiež si napísať rôzne poznámky, tipy na výlet s rodinou, knihy a filmy ktoré si chcete pozrieť, nápady na darček pre blízkych, dôležité dátumy, vaše najlepšie JA a relaxačnú mandalu v prípade nervozite.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *