Tajná mantra

Tajná mantra

Táto kniha je naozaj úžasná. Veľmi sa mi páči samotné prostredie, kde sa príbeh odohráva. Prostredie je veľmi príjemné, a človek sa dokáže stotožniť s týmto prostredím veľmi rýchlo. Je to prostredie, ktoré ponúka veľké množstvo zaujímavých udalostí, spádov a nečakaného.

Čo sa týka hlavnej postavy Alice, veľmi som sa s ňou stotožnila. Je veľmi milá, podľa opisu i pekná a naozaj má veľmi dobré srdce.

Opäť ma David Michie nesklamal. Jeho príbehy sú veľmi zaujímavé, a človek si pri nich oddýchne. Takmer okamžite sa stotožní so samotným autorom a užíva si každú jednu vetu. Na druhej strane však táto kniha obsahuje aj veľkú múdrosť, ktorá nie je podaná nejak nudne, či nezáživne práve naopak.

Pre ľudí čo majú radi pozitívne myslenie, no nemajú radi klasickú motivačnú literatúru to môže byť ideálna varianta ako sa zamilovať do motivačnej litertúry.

Osobne ma však veľmi prekvapila kreativita tohto autora. Je naozaj úžasný, pretože mňa by nenanpadlo spojiť výskumníčku, hľadanie zvitku, zmiznutie nadriadeného a osobný rast, pozitívne myslenie a liečbu tela a mysle.

Myslím si, že táto kniha je i príjemnou zmenou pre každého človeka, čo miluje motivačné myslenie, no chcel by nejakú zmenu v čitaní.

Pre mňa bola táto kniha príjemným ukončením večera miesto pozerania televízie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *