Tarot dobra

Tarot dobra

Určite ste si už všimli, že v poslednej dobe sa dosť často zaoberám tarotovými kartami. Myslím si totiž, že tarot nikdy nie je na škodu. Nie preto, že každý tomu verí, alebo preto, že vás k tomu presviedčam, ale skôr kvôli tomu, že sa každý človek niekedy dostane do situácie, kedy nevie ako má pokračovať. Hľadáme niekoho, kto nám odpovie na otázky, no kamaráti, rodina, priateľ,.. Takmer každý má iný názor. A potom sa ako máme rozhodnúť, keď ani ich názor nie je rovnaký?

Rozhodnúť sa, ak by mal každý rovnaký názor je oveľa jednoduchšie, ako keď má každý iný názor, a teda nám rozhovor s nimi častokrát nepomôže. A práve vtedy sú Tarotové karty naozaj úžasné. Dokážu nám totiž ponúknuť odpovede na otázka a to bez toho, aby boli duševne nejak zainteresované. Vieme totiž, že každý človek sa rozhoduje aj na základe svojich vlastných pocitov, poprípade vzťahov. To znamená, že ak by ste sa napríklad pohádali s priateľom, ktorého máte rada, no oni ho nemajú, určite vám budú tvrdiť, že ste mali pravdu (aj keď to tak nie je),… Na druhej strane ak by tohto človeka mali radi, určite by vás podporovali aby ste sa ospravedlnili a vzťah vyriešili (aj keď je to možno nemožné). Totiž, to, čo máte spraviť viete iba vy sami, a nikto vám v tomto nemôže poradiť. Každý si totiž prechádza niečím iným, a aj keď možno poviete svoju verziu príbehu, stále nemajú jeho verziu, a teda nevidia tú situáciu tak, ako sa reálne stala.

Práve takto sa mi do ruky dostali i ďalšie karty s názvom Tarot dobra. Myslím si, že tieto tarotové karty sú veľmi pekné a nosia v sebe určitú energiu.

Keďže ide iba o karty, ich odpovede (ktoré si vytiahnete), sú častokrát správnejšie, keďže si vaše podvedomie vyťahuje karty, a nie vy sami. A hlavne sa karty vyťahujú nezáväzne, teda nie sú ovplyvnené žiadnymi vonkajšími citmi, pocitmi a názormi.

Tieto karty sú veľmi pekné, popis v knižke je veľmi dôkladný a vykladanie je dokonca i veľmi ukludňujúce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *