Ústna voda Rakytník

Ústna voda Rakytník

Myslím si, že starostlivosť o chrup je naozaj veľmi dôležitý. Práve preto používam nie len zubnú pastu, ale aj ústnu vodu či zubnú niť. A práve dnes som si pre vás prichystala recenziu na ústnu vodu. Konkrétne na ústnu vodu proti zubnému povlaku od Bione Cosmetics.

Bione Cosmetics – Rakytník ústna voda je založená na prírodnej báze, pričom jej hlavnou zložkou je Rakytník, a ďalšími zložkami 7 ďalších bylín, koenzym Q10, L-carnitine, zásadité pH s xylitolem. Pričom jej účelom je spevniť ďasná, osviežiť dych a zabraňovať povlaku.

Bione Cosmetics ústna voda

Čo sa týka chuti, napriek tomu, že ide o prírodnú ústnu vodu, táto pasta je zľahka štipľavá, no čo sa týka štipľavosti, nie je to nič strašné. A nakoľko to hovorím ja, tak to je už čo povedať. Takže ľudia, čo sú zvyknutý na štipľavé ústne vody si to ani nevšimnú. Ja totiž používam iba prírodné, poprípade detské ústne vody, pretože mi štipľavé ústne vody naozaj nesedia. No pri tejto mi to nejak nevadí.

Ústna voda má oranžovitú farbu, pričom v ústach trocha zväčšuje svoj objem, preto odporúčam dať si z nej maximálne pol vrchnáčika. Tento vrchnáčik má ale i rozdielny vnútorný tvar, ktorý využívam práve za týmto účelom. Ja osobne si dám teda ústnu vodu iba po okraj dolného tvaru vrchnáčika, ba dokonca niekedy aj menej.

prírodná ústna voda Rakytník

Ústna voda je šetrná k mojim ďasnám, nedráždi ma, a veľmi dobre sa mi s ňou vyplachujú ústa, celkovo som s ňou veľmi spokojná, a môžem ju iba odporúčať. Nakoľko si z tejto ústnej vody dávam naozaj iba po cca stred vrchnáčika, môžem povedať, že sa nemíňa veľmi rýchlo, a pri každodennom používaní celou rodinou dokáže vydržať i mesiac. A práve to beriem ako veľké plus, pretože je nielen založená na prírodnej báze, no zároveň sa veľmi pomaly míňa. Pričom ak zvážime jej cenu, myslím si, že to je naozaj veľmi dobrá kúpa. V prípade, že by som o nej mala povedať i mínus, pravdepodobne je to tá jemne štipľavá chuť, no inak som s ňou maximálne spokojná.

Bione Cosmetics ústna voda Rakytník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *