Weleda – poklad z prírody

Weleda – poklad z prírody

Kto ma pozná vie, že Weleda kozmetika je u mňa niečo, na čo nedám dopustiť, a naozaj zbožňujem.

Čo sa týka tejto značky, vyskúšala som už asi všetko. Skúšala som už dezodoranty, toniká, krémy, roll-ony, sprchový gél i krém, parfum či masážny olej. A musím povedať, že som bola z každým jedným prípravkom maximálne spokojná.

Mňa osobne od tejto značky zaujali najmä výrobky s vôňou citrusu, a to predovšetkým dezodoranty a roll-ony a sprchový gél. Avšak u nás doma sa z veľkou obľubou používajú aj prípravky s levandule či mandlí. Čo by som tiež chcela pochváliť sú sirupy a šťavy, ktoré sú na nezaplatenie.

Čo sa týka tejto kozmetiky, po prvýkrát som zažila „rozmaznávanie počas sprchy“ pretože Weleda sprchové gély a krémy sú lahodné k pokožke a máte pocit, akoby vás hodváb hladil po pokožke. Nakoľko je cena trocha drahšia (keďže som študent), tak si tento sprchový gél nemôžem dopriať pri každej sprche, no u nás doma je to taký pomocník po ťažkom dni, kedy chceme mať dojem, že zajtra príde lepší deň a všetko bude dobré.

Navyše, táto kozmetika je prírodná a nie je testovaná na zvieratách, takže ju považujem ako dobrý krok pre každého, kto si váži seba alebo prírodu.

Ak mám povedať pravdu, nakoľko si zväčša kupujem kozmetiku na mieru, klasické kozmetikové a darčekové balíčky ma veľmi nepotešia, a viac-menej ich rozdám svojej rodine alebo priateľom (povedzme, že vôňa je pre mňa pri kozmetike jedna z hlavných faktorov, a zväčša sa netrafia). Čo sa však Weledy týka, túto značku milujem a nedám na ňu dopustiť.

Ešte dnes si pamätám, keď som si do Číny zobrala dezodorant v spreji od tejto značky, a moja spolubývajúca mi ho rozbila. Čisto nový dezodorant. V ten moment som nevedela, či mám viac plakať, že mi svojou nepozornosťou vyhodila 10eur len tak do „záchoda“ alebo mám byť viac smutná, že mi rozbila môj obľúbený produkt, ktorý si v Číne nekúpim. A aj keď sa samozrejme aj v Číne dal kúpiť dezodorant, stále som toho názoru, že žiaden z nich nebol lepší ako ten Weleda.

Jediná kozmetika, ktorú som nevyskúšala bola tá, ktorá bola určená pre matku a dieťa. V každom prípade ak s ňou máte skúsenosti, budem rada ak sa o ne podelíte.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *