Wellness & Relax centrum Palárikovo

Wellness & Relax centrum Palárikovo

V tomto komplexe som bola prvý, no zároveň aj posledný krát. Prečo takto hodnotím komplex (absolútne nespokojná) a aké s ním mam skúsenosti sa dozviete na nasledujúcich riadkoch.
S rodičmi (3 osoby) sme sa išli okúpať do Wellness a Relax centra Palárikovo. Cena cez víkend je 9€ (bazénový svet) na osobu, teda dokopy 27€. Hneď po vstupe sme dostali „hodinky“, pre skrinky a prípadný nákup jedla.
Ako prvé môj otec dostal skrinku, ktorá sa nedala zavrieť. Ja a mamina sme so skrinkou síce nemali problém, no na tom, aby sme otcovu skrinku zavreli sme sa poriadne zapotili. Napokon, po niekoľkých minútach sa nám to ale podarilo.
Bazénový svet = jeden oddychový bazén s atrakciami. Nádete tu atrakcie ako divoká rieka, protiprúd, perličkový kúpeľ, chrliče, vodný dáždnik, vírivá vaňa-jacuzzi, vodopád, hydromasáže. Voda je príjemná, hladina vody cca 150 cm v celom bazéne. Zatiaľ, čo sme tam boli bola k dispozícií oddychový bazén, pričom atrakcie, ktoré boli k dispozícií bol oblúkový protiprúd, vírivá vaňa, tri kreslá s bublinkovým kúpeľom, a masážne trisky.
Napriek tomu, že sme v komplexe strávili 3 hodiny, počas celej doby nebol vodopád, dáždnik či chrliče spustené, pričom o tejto skutočnosti sme neboli vopred informovaný. V prípade, že si zaplatím vstup očakávam, že mi budú ponúknuté všetky služby, a v prípade, že nie, mali by mi byť tieto informácie vopred oznámené ešte predtým ako si zakúpim lístok.
Po cca hodine a pol relaxácie sme ostali hladný, a tak sme si na hodinky chceli zakúpiť jedlo – stolovať sa dá priamo v tejto miestnosti. V ponuke mali pizzu a panini zapekačky. Ja osobne som si vybrala panini zapekačku, no čašníčka mi oznámila, že ani jeden druh zapekačky nemajú. A tak sme si všetci objednali pizzu. Posadili sme sa za stôl v tejto miestnosti a čakali, kým nám ju prinesú.
Čakali sme tam viac ako 20 minút, no čašníčka stále neprichádzala. Po viac ako hodine čakania sme sa jej spýtali, čo je s pizzou a oznámila nám, že v reštaurácií majú toho veľa pretože pripravujú večere, a že našej objednávke sa začnú venovať o 18:45 (čo malo byť asi za 10 minút).
Na pizzu sme čakali viac ako hodinu a ešte nám oznámili, že sa začne iba ROBIŤ o 10 minút? Inak povedané o cca 1,5 hodiny vám začnú pripravovať pizzu, to znamená že ak si niečo objednáte, môžete sa tešiť na viac ako dvoj hodinové čakanie, kým vám jedlo prinesú.
Celú dobu sme sedeli za stolom a čakali na jedlo. Stôl bol dobre viditeľný, a tak nám túto skutočnosť mala oznámiť. Mohla nám povedať, že sa zatiaľ môžeme ísť okúpať a oni nám pizzu prinesú, a samozrejme nám mala oznámiť, že na pizzu bude treba čakať dlhšie. Vďaka ich ochote sme tak jednu hodinu zo zakúpeného lístka premrhali sedením za stolom. Lepšie strávený čas ako za stolom si ani neviem predstaviť.
Nakoľko nás čas tlačil, boli sme nútený objednávku stornovať (pretože nám už takmer vypršal 3 hodinový vstup). Predpokladám, že ako ľudská bytosť by ste aspoň očakávali, že sa vám ospravedlnia za spôsobené komplikácie. No od nich to môžete len čakať. Ani sa nám neospravedlnila, jednoducho nám povedala, že si to môžeme stornovať, a tak nám to stornovala. Žiadne prepáčte, ospravedlňujeme sa či je nám ľúto.
Inak povedané: poseďte si tu za stolom, pozerajte sa ako sa iní kúpu a vychutnávajú si vodu a snívajte o pizzy, ktorú aj tak nedostanete – a ešte si za to aj zaplaťte (minimálne 1 hodinovým vstupom, t.z. 9€ premrhanie – keď hladný sníva o pizze).

Nakoľko sme sa už museli ponáhľať, tak sme sa teda poobliekali. A opäť rovnaký problém so skrinkou, tentokrát sme ju však nevedeli otvoriť, takže sme sa dlho trápili aj s ňou. Po tomto všetkom, keď sme odchádzali tak sme videli druhú čašníčku. Tá nám spravila túto objednávku, pretože iná ju stornovala, ktorá nosila pizze. Keby mali záujem o zákazníka, tak by sa aspoň spýtali, či teda nechceme aj v takomto prípade pizze.  Keďže boli v krabici, a keď už prišli. A možno to neboli ani naše pizze a museli by sme na našu ešte oveľa dlhšie čakať.
V každom prípade som maximálne sklamaná a znechutená a dúfam, že keď budete nad Wellness & Relax centrum Palárikovo rozmýšľať, dvakrát si rozmyslíte, či naozaj chcete minúť svoje peniaze niekde, kde sa k zákazníkom takto správajú.
Zdroj fotografií: http://www.wellnesspalarikovo.sk
 

3 thoughts on “Wellness & Relax centrum Palárikovo

  1. niekto vyplatí wellness a ani neužíva a nerelaxuje len premárni čas s čakaním, to by som nechcela. Ja keď chcem isť na wellness, chcem relaxovať a zabávať sa nie sedieť to môžem aj doma.

  2. Veľmi výstižné, pre tento wellness, nám sa stalo presne toto isté. Tiež nešli všetky, bazény čo mali ísť. A keď sme sa rozhodli, že sa ideme najesť, sme si objednali pizzu, na pizzu sme tiež už čakali nejakú tú hodinku. Prišla som za „milou“ pani a slušne som sa jej spýtala, že kedy bude pizza hotová, že nás čas páli. Ona mi len odpovedala, čo Vám, že v kuchyni práve robia večere, že až teraz sa začne robiť naša pizza. Tak tiež sme ju museli stornovať, pretože sme museli ísť domov.
    Takže, moje celkové hodnotenie je, že som tam tiež bola prvý a posledný krát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *