WOW

WOW

Nad knihou WOW som už dlhšie rozmýšľala, respektíve nad metódou dvoch bodov, no vždy som mala dojem, že to je príliš komplikované. Až keď sa mi do rúk dostala kniha WOW! Získejte svou vysněnou realitu pomocí metody dvoch bodu

Musím sa priznať, že v minulosti som už mala v ruke inú knihu metódy dvoch bodov, no bolo to na mňa príliš ťažké na pochopenie. Táto WOW kniha je však písaná úplne iným štýlom. Je písaná tak, aby ju pochopil naozaj každý, a aby sa aj z knihy dalo veľmi dobre vysvetliť, čo táto metóda vlastne je a ako s ňou pracovať.

Veľmi sa mi páči kvalita strán, farebnosť strán (obsahujú fialové poznámky), a aj to, že som v tejto knižke dokonca našla aj obrázok.

Čo sa týka mňa, veľmi ma zaujala jednoduchosť tejto knihy, konkrétne to, s akou ľahkosťou a jednoduchosťou opisuje tento problém resp. túto metódu dvoch bodov tak, aby to pochopil naozaj každý. Navyše opisuje túto metódu dvoch bodov aj z hľadiska fyzicky, čo je podľa mňa super, pretože tím presvedčí mozog, že je to naozaj možné, a taktiež popisuje reakciu fotónov a atómov, takže človek dokáže zistiť, či jeho metóda dvoch bodov bola účinná, alebo naopak nie.

Samozrejme, všetko čo sa učíme nám nespadlo z neba, a to ani keď sme prečítali knihu, a tak som sa rozhodla, že túto knihu budem mať stále so sebou a praktizovať z nej cvičenia, aby som sa stala majstrom v metóde dvoch bodov, lebo sa mi táto metóda veľmi páči.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *