Žena snov

Žena snov

Už ste počuli o knihe Žena snov? Ja som o nej počula už veľmi veľa, a to bol dôvod, prečo som sa rozhodla prečítať si ju. Žena snov vyšla v roku 2019 pod vydavateľstvom Relatio s.r.o. pričom autor tejto knihy je Michal Kopecký.

Kniha Žena Snov odhaľuje tajomstvo neodolateľnosti žien. Odhaľuje tajomstvo, po akej žene muži túžia, a tak sa môže každá z nás stať jednou z ich. Kniha odhaľuje ako sa stať šťastnou a spokojnou ženou s pevnými zásadami no i vysokými nárokmi na vysnívaného muža.

Kniha ťa naučí tieto jednoduché no i tak zložité zásady, na ktoré väčšina žien zabúda: Ako ukončiť neperspektívny vzťah, ako získať sebavedomie, ako sa stať spokojnejšou a šťastnejšou, ako zaujať chlapa, akú ženu muži chcú, ako si vytvoriť vlastnú hodnotu, buď silná, nastav si hranice, buď výzvou a napokon prestaň priťahovať zúfalcov.

Osobne som o knižke žena snov počula už veľa, a to bol dôvod, prečo som sa rozhodla, že si ju musím zakúpiť aj ja. Aby som bola konkrétna, počula som o nej veľa dobrých slov. A keďže som sama, rozhodla som sa, že za pokus nič nedám.

Osobne ma veľmi potešilo, že konečne som sa stretla s knihou, ktorá hovorí o tom, čo muži chcú a hľadajú. Samozrejme, je to spôsobené i tým, že ju píše chlap, takže, by to aj mal vedieť. A napriek tomu, že nám ukazuje iný pohľad na vzťahy, určite je to super čítanie. Veľmi sa mi páči, že kniha nie sú iba obyčajné rady a tipy, no zároveň opisuje skúsenosti autora ale aj iných žien.

Možno si hovoríte, že sa nechcete zmeniť a chcete byť samou sebou. To chcem aj ja, avšak kniha mi aspoň dala veľmi dobré nápady, v niektorých situáciách. Povedala by som, že v knihe nejde o to, aby nás ako človeka zmenil, len nás skôr učí, aby sme sa na veci pozreli aj z iného hľadiska. Ako napríklad, ako si zvoliť hranice, či ako byť sebavedomá no nie namyslená. Taktiež mi dala návod, ako sa chovať k mužom, keď prekračujú hranice bez toho, aby to pochopili zle, no vedeli, pokiaľ môžu ísť.

Navyše v knihe nájdete aj množstvo bonusov, ktoré sa do nej nezmestili. Takže určite nie je na zahodenie. Túto knihu mám v rukách ani nie mesiac, a už mi ukázala iný pohľad na svet, ale aj na samú seba. Napríklad, vždy som stretla ľudí, ktorí boli krajší ako ja, mali lepšie vlasy, boli lepší v angličtine,… A keďže som bola napríklad najlepšia z triedy v čínštine, tak som sa porovnávala s ľuďmi, ktorý sa hoci učili čínštinu oveľa dlhšie ako ja (poprípade ich odbor bol čínsky jazyk). No kniha mi ukázala aj to, že sa nemám porovnávať. Prečo? Možno človek ktorý je chudší ako ja ledva skončil základnú školu, alebo ten, ktorí vie po čínsky nedokáže variť, a ja to viem. Skrátka, vždy sa nájde krajšia žena ako ja, človek lepší v čínštine,… Avšak treba si pamätať, že sa na seba potrebujeme pozerať ako na celok. Navyše, prečo sa porovnávať s inými ženami, keď inou určite nebudem? Napríklad, keď má človek nadváhu alebo podvíživu, to však neznamená, že sa o seba nemá starať alebo že nemôže vyzerať úžasne. Navyše, ako sa hovorí, na čo poukazuješ, to si začnú ľudia viac všímať. Taktiež mi ukázalo, že to, že sa k nám chlap zle správa nie je iba jeho vina, ale aj naša, lebo MY mu to dovolíme. A preto, ak chceš získať muža snov, nemôžeš si nechať skákať po hlave, no vedieť svoje hranice. A taktiež, nie každý chlap sa môže stať mužom snov. Preto sa netreba orientovať na jedného muža, a dúfať že sa zmení, ale brať to, čo aktuálne ponúka.

Osobne si myslím, že je kniha žena snov je naozaj prospešná pre všetky ženy. Netvrdím, že sa ňou treba riadiť od slova do slova, no aspoň ako návod je určite príjemná a prospešná. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, či si túto knihu zakúpiť alebo nie, môžete si pozrieť zopár videí od Michala Kopeckého na YouTube, a ak vám jeho štýl bude sedieť, už stačí len objednať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *